Kabe Gözlük

Dilediğin Her An 360° Kabe Ziyareti

GET;
AR/Artırılmış Gerçeklik Teknolojileri ve
VR/Sanal Gerçeklik Teknolojileri ile hazırlanmış eğitim materyalleri ve yayınlar konusunda faaliyet gösteren, yeni nesil bir yayınevidir.

 

GET; yayıncılık, prodüksiyon ve AR/VR Gerçeklik Teknolojilerinde tecrübeli kuruluşların işbirliğiyle faaliyetlerini koordine etmektedir.

GET; yazılı ve görsel yayıncılığı, kullandığı teknolojilerle görüntü, ses ve hareketle daha da zenginleştirerek okur kitlesini artırmayı hedeflemiştir.

GET, Dünyada ilk defa VR/Sanal Gerçeklik Teknoloji kullanılarak 360 derece görüntü tekniğiyle hazırlanan ‘KÂBE GÖZLÜK’ VR Ziyaret Programı ile yayıncılık hayatına başlamıştır.

 

Dünyanın en uzun metrajlı toplam 50 Dk. süreli VR/Belgesel olan Kâbe Gözlük;
Yazar ve TV Programcısı M. Fatih ÇITLAK’ın anlatım ve duaları ile birlikte, Sinema Sanatçıları Ali Nuri TÜRKOĞLU ve Bahadır YENİŞEHİRLİOĞLU’nun seslendirmeleri, özgün müzikler ve 360 derece görüntü tekniği eşliğinde hazırlanmıştır.

GET Projelerinde, engelli bireylerin de faydalanabilmesi için
işitme engelli bireyler için işaret dili,
görme engelli bireyler için de betimleme ile anlatım tekniği kullanılmıştır.

Güçlü ekibi ve alanında uzman kuruluşlarla yaptığı çözüm ortaklıklarıyla sektöre birçok yenilik getirecek olan GET, hem yurt içi hem de yurt dışında faaliyetler göstermektedir.

MMİB ‘Elektronik ve Elektrik İhracatçılar Birliği’ ve
TBYM ‘Türkiye Basım Yayım ve Meslek Birliği’ üyesi olan GET;
bulunduğu yerin ve tecrübelerinin, insanlık için önemli bir değeri olduğunun farkındalığıyla faaliyetlerini zenginleştirerek devam etmektedir.

Kuruluşumuza ve faaliyetlerimize katkıda bulunan kişi, kurum ve kuruluşlara teşekkür ederiz.

 

Yönetim Kurulu
GET- Gerçeklik Teknolojileri ‘AR-VR’ Yayınlar