Kabe Gözlük

Dilediğin Her An 360° Kabe Ziyareti

Kâbe Gözlük Seti’ni kolay, etkin ve verimli olarak kullanabilmeniz için, aşağıda bulunan iki bölümü dikkatli olarak okumanızı tavsiye ederiz.

1. Bölüm:
KÂBE GÖZLÜK SETİ ‘KULLANIMI ve PROMOSYON AKTİVASYON KODU TEMİNİ’

2. Bölüm:
KÂBE GÖZLÜK SETİ KULLANIM KILAVUZU

‘KÂBE GÖZLÜK Seti Mobil Uygulaması Promosyon Aktivasyon Kodu’nu temin etmek için, KÂBE GÖZLÜK Seti’ni satın almanız gerekmektedir.

 

KÂBE GÖZLÜK Seti’ni alışveriş sitelerinden ve çağrı merkezinden temin edebilirsiniz.

 

KÂBE GÖZLÜK Seti içerisinde yan taraftaki bannerde görüldüğü gibi, KÂBE GÖZLÜK Sanal Gerçeklik Gözlüğü, Her An Kâbe-i Muazzama’da Olabilmek İsimli Eseri (Hac ve Umre Rehberi), Huzûr-u Dâimî İsimli Eser (Hac ve Umre Albümü), Kâbe-i Muazzama ve Mescid-i Nebevî Tabloları ile birlikte Kâbe Gözlük Seti Promosyon Aktivasyon Kodunu da içeren Kullanım Kılavuzu bulunmaktadır.

Promosyon Aktivasyon Kodu kişiye özel olarak hazırlanmıştır ve Kâbe Gözlük Seti MOBİL UYGULAMA YAZILIMI’na bağlı olarak çalışmaktadır.

 

Kâbe Gözlük Seti MOBİL UYGULAMA, üst sol bölümde bulunan bannerde resmi bulunan Kâbe Gözlük Seti içerisinde bulunan Her An Kâbe-i Muazzama’da Olmak (Hac ve Umre Rehberi) ve Huzûr-u Dâimî (Hac ve Umre Albümü) isimli eserlerin anlatımına uygun olarak hazırlanan 360 Video içeriklerin KÂBE GÖZLÜK sanal gerçeklik gözlüğünden kolayca izlenebilmesi için IOS ve Android işletim sistemlerine uygun olarak geliştirilmiş bir mobil yazılımdır.

Kişisel özel olarak hazırlanan promosyon aktivasyon kodu, yan tarafta bulunan resimde görüldüğü gibi KÂBE GÖZLÜK Seti’nin içerisinde bulunan Kullanım Kılavuzu’nun iç tarafında kazımalı olarak bulunmaktadır.

Yan taraftaki resmin en altında görüldüğü gibi, KÂBE GÖZLÜK Setinin içerisinde bulunan Kullanım Kılavuzu’ndaki kazımalı kısımdan elde edilen KÂBE GÖZLÜK SETİ Promosyon Aktivasyon Kodunu, KÂBE GÖZLÜK Mobil Uygulama’sına kayıt olurken girip uygulamayı etkinleştirebilirsiniz.

Etkinleştirme ve kullanıma ilişkin daha detaylı bilgiler için aşağıdaki açıklamaları inceleyebilirsiniz.

Bu bölümde Kâbe Gözlük Uygulamasının
kurulum ve kullanımına dair açıklamaları bulacaksınız.

 

A- Kâbe Gözlük Nasıl Kullanılır?
B- Kâbe Gözlük Uygulaması Nasıl İndirilir?
C- Kâbe Gözlük Nasıl Aktif Edilir?
D- Kâbe Gözlük Nasıl Seyredilir?

Kâbe Gözlük VR/Sanal Gerçeklik Gözlüğü, cep telefonu, mobil uygulama ile birlikte kullanılır.

Kullanım kılavuzundaki karekod okutularak uygulama cep telefonuna yüklenir.

 

Bu işlem Google Play Store veya AppStore’dan “Kâbe Gözlük” diye aratarak da gerçekleştirebilir.

 

Uygulamanın yüklenmesi için gerekli ön izinleri verilir. Uygulama telefonuna kurulduktan sonra gerekli son izinler verilir.

 

Demo sürümden tam sürüme geçmek için “Kaydol” düğmesine tıklanır.

Kullanım kılavuzunun iç tarafında bulunan her kullanıcıya ait promosyon aktivasyon kodu girilerek ürün aktifleştirilir.

 

Kullanım kılavuzlarında uygulama indirmeyi görüntülü olarak da seyredebilirsiniz.

Kullanım kılavuzlarında yer alan şekillerdeki gibi, kullanıma hazır hale getirilir ve cep telefonu, Kâbe Gözlük VR/Sanal Gerçeklik Gözlüğü’ne tarif edildiği gibi yerleştirilir.